Vyberte stránku

Ohlasy na Smysluplné vztahy

Od vydání knihy mi mnoho čtenářů píše krásné zprávy a maily. Děkuji za ně.

Napadlo mne podělit se zde na stránce o některé z těchto spontánních reakcí. Jsem rád, že má kniha ohlas.

Moc dobrá kniha, hodně poučná, rychle se čte, nemohla jsem se od ní odlepit. Doporučuji všem ?
Irena Porzerová

Dnes jsem ji dočetla a opravdu mi změnila pohled na některé věci, teď jen na sobě zapracovat. Doporučuji všem.
Lenka Macková

Také čtu. ..tato knížka mě už vše jen potvrzuje. Doporučuji všem. Chcete změnit svět? ….začněte u sebe. ..Krásný den a lásku všem ?
Marie Kohoutová

Michale, Tvá kniha s přispěním Míši je prostě skvělá. Napřed jsem jí doslova přečetla jedním dechem, teď si v ní čtu pomaličku a přemýšlím si a zařazuji určité „prvky“ do svého „vztahování“. Na knize se mi velmi líbí stručnost, věcnost, tah na branku, klid, citlivost a svoboda + otevřenost nejen v projevu, ale i ve vztahu ke čtenáři. Hodně jsem zvažovala, zda si knihu koupit, neboť souzním s Tvými názory a náhledem a říkala jsem si, zda mi něco nového ještě přinese…. a nelituji. Navíc je hezká a skladná :). Moc Ti děkuji, že jsi ji napsal a bez ústupků vydal! A mám z toho radost ♥.
Ivana Hrušková

Kniha je neskutečně přesná a pravdivá. Žádné zbytečné recepty na štěstí a univerzální rady, ale pochopeni sebe sama a pěkný „kopanec“ v podobě toho, co fakt teda chci. Jestli furt tohle trápení, nebo opravdovou pohodu. Pochopení, že je to všechno vlastně strašně jednoduchý, jen odhodit strach. K tomu pochopení skutečnosti, proč jsem ve spoustě vztahů byla jen rohožka, služka která se stejně nezavděčila.

Ta kniha je opravdu neskutečná. Líbí se mi, že nic nenutí, nenalhává, ale prostě „nakopává“ a ukazuje směr, protože dokázat to stejně nakonec musíme my sami. Na konci knížky mi ukápla i slza, to jak píšete, ať každý žijeme svůj život a jdeme vlastní cestou. Normálně mne to rozbrečelo, jak konec nějakýho fakt hodně dobrýho filmu. Četla jsem to 2x. Byla vhodná doba si ji přečíst.
Eliška Konviktská, Praha

Pasáže o tom, co je láska a co za lásku jen považujeme, jsem četla několikrát. Nacházím v nich sebe a spoustu pravdy z mého života. Je to hezké a zároveň užitečné mít to vše popsané, osvobozuje to. Kniha mi dává naději, že řešení existuje.
Martina Roubalová, Plzeň

Skvělá kniha, která mne dopředu trošku zmátla názvem. Bál jsem se nějakého návodu na vztahy v deseti krocích. Ten tam naštěstí není :-). Líbí se mi jasný pohled na roli muže, na ženy, na vztah k sobě jako základ, s konkrétními kroky. Třetí část knihy o vztazích ve firemních strukturách mne nadchla. Oceňuju hlavně jasnost a praktické kroky. Žádná nudná teorie.
Petr Fišer, Liberec

Knihu doporučuji všem. A hlavně každému  přeji, aby našel sílu uvědomit si sám sebe a přijímat se. Život je pak svobodnější, krásnější…
Dana Hujerová

Po několika rozchodech jsem žila rok single a nedůvěřovala dalším vztahům. Kniha mi pomohla pochopit, proč se věci v mém životě děly. Změna nastala hlavně ve vztahu k sobě a můj život teď vypadá úplně jinak.
Hanka Pospíchalová, Jihlava

Knihu už mám přečtenou?. Michale děkuji Vám za ni?. Každý si v ni najde to své. Všem doporučuji !!!
Irena Uhlířová

Dobře uzemněná knížka o osobním rozvoji. Děkuji
Radek Svenda

Knížku jsem si přála k Vánocům a přání se mi splnilo! Právě ji čtu a moc se mi líbí. Je velice pravdivá. Blahodárná potrava pro lidskou duši. Doporučuji všem!
Jana Stožická

Skvělá kniha…a každý se v tom najde..velké poučení !!! Děkuju ?
Blanka Čapková

Dobrý večer!
Právě jsem dočetla knihu Smysluplně vztahy.Je pro tuto dobu jak dělána. Je velmi inspirující, poučná a velmi moudrá. Velmi se dobře čte. Já sama jsem ji přečetla jedním dechem. Mám již skoro dvacet let studio zdraví a už vím, komu ji budu doporučovat ke čtení.Přeji Vám hodně pracovních úspěchů a krásné časy.
Jindřiška Mužná

Hezký den Michale,
zrovna začínám číst Vasi knihu a i když jsem teprve na osmé stránce a nepřestávají mi téct slzy…
Jsou to vědomé slzy, které cítí prožitek..
Proto už teď mám potřebu Vám napsat …. DÍKY MICHALE !!!!
S úctou k Vám
Marcela Fortelkova

Dočetla jsem, Michale.
Cítím velkou podporu v tom, abych žila podle svého vnitřního přesvědčení. Abych to byla opravdu já. Aby mi v mém životě prostě bylo dobře, i kdyby to všem mělo připadat jako bláznovství, anebo jako obecná pravda a klišé. Při čtení se mi vybavovaly konkrétní scény z mého života, dokonce jedna zasuta vzpomínka, která už málem vyhasla.. ale důležitá. Pořád se poznávám, přicházím na to, kdo jsem, pomalu.
Velice děkuju za podporu na mé cestě, za Vaši knihu i práci na soc. sítích, kterou děláte. Má to smysl.
Gabina Hroudová

Musím říct, že ta kniha je nádherná a to nejen obsahem, který jde do hloubky podstaty vztahů, ale i tím jak je provedená, krásný papír, nádherné fotky a ilustrace – moooc se Vám povedla! ?????
Hanka Čermanová

Knihu doporučuji všem. A hlavně všem přeji, aby našli sílu uvědomit si sami sebe a přijmout se ?. Život je pak svobodnější, krásnější…
Dana Hujerová

Výborná kniha,velká motivace
Dáša Stejskalová

Dostala jsem od Ježíška a za jeden den a na to že nečtu, zhltala jsem téměř půlku. Dovedla mě k slzám bojím se že až ji přečtu celou nebudu mít co číst.
Vlaďka Popperová Weberová

Poučná kniha, ukáže rozstřel ze všech 3 kapitol. Super otevřelo mi to oči a pomohlo hodně pochopit. Děkuji za to.
Erika Chalupová

Úžasná knížka, můžu jen doporučit.???
Ivanka Procházková

Doporučuji, inspirativní kniha. Začínám si díky ní uvědomovat spousty věcí ?
Barbora Brhelová

Konečně řeč mého kmene, které rozumím ? děkuju
Jan Těsnohlídek

Doporučuji, mnohé vysvětluje.
Romi Roubalová

Jsem v půlce knihy a těším se až ji konečně dočtu. Fakt se tam člověk najde a myslím že je hooodně poučná. Skvělé napsané. Díky
Lenka Macková

Děkuji za nádhernou knihu.
Věra Pospěchová

Já už ji mám a je to skvělá kniha.Moc vám za ni děkuji.Našel jsem v ní vysvětlení pro to co se mi v životě stalo.Doporučuji všem?
Vladimír Ramiš

Dočteno a wau ? kdo hledá sám sebe a uvědomění si sebe, tak doporučuji přečíst. Díky vám ?
Veronika Čermákova

Knihu mám dočtenou. Je naprosto skvělá ❤️. Moc hezky se čte a rozhodně ji budu doporučovat na potkání. Napsal jste ji opravdu krásně, klobouk dolů ??.
Pavlína Michálková

Chystám se Vám již déle než měsíc napsat poděkování za to, ze jste se rozhodl tuto knihu napsat. Pro mě znamená opravdu mnoho. Hluboce s Vašimi myšlenkami rezonuji, jakoby každá vámi napsaná myšlenka byla má vlastní. 
Přečetla jsem nespočet knih v rámci mého seberozvoje, který trvá přibližně 3 roky, z toho 2 roky intenzivního koučingu a tohle je přesně ta kniha, kterou jsem dlouho hledala. Číst ji pro mě je jen potvrzení mého vlastního nastavení a pokaždé, když se k ni vrátím , cítím jednu věc – vnitřní klid… 
Katka Okenicová