Vyberte stránku

Seminář Adam a Eva: Konečně na společné cestě

Celodenní prožitkový seminář pro muže a ženy. 

Podíváme se na vztahy novým způsobem, protože všechno co je staré, se ukazuje být pro dnešní dobu nefunkčním. Často, byť nevědomě, jedeme ve svých vztazích podle starých jízdních řádů. Stále opakujeme tytéž programy, které nás vracejí do stejných situací. Točíme se v kole a mnozí začínají věřit, že z toho není cesty ven. Pokud chcete vykročit z kruhu, je potřeba začít úplně jinak – NOVĚ.

O tom je naše akce. Žádná suchá teorie. Připravili jsme pro vás prožitkové prvky, u kterých poznáte svá vztahová nastavení a budete mít příležitost je změnit. Vše začíná u nás. Vztahy jsou odrazem našich (často podvědomých) nastavení. 

Rozhodli jsem se předat to, co funguje nám i našim klientům. Vnímáme, že je čas dostat tyto zkušenosti mezi větší počet lidí, než se dostane k nám na individuální konzultace.

Je čas, aby více lidí mohlo žít v naplňujícím partnerství. Jdeme NOVOU cestou, takže žádné poučky o tom, co musíte jako žena/jako muž, naplňovat, abyste byli pro druhé pohlaví atraktivní. To je slepá cesta, která nám je zde prezentována minimálně posledních 20 let. Je jedno zda jste čtenáři Cosmopolitanu, či ezoliteratury.

Každý z nás je jedinečný a potřebuje svůj způsob, jak se dostat k tomu co je třeba, aby mu partnerství fungovalo. 

Seminář je zároveň příležitost pro inspirativní setkání s lidmi, kteří berou život do svých rukou a jsou odhodlaní něco pro sebe dělat.

Kdy a kde seminář proběhne?

Místo: Etnosvět, Legerova 40, Praha 2 
Termín 25.5.2019
Čas: 9.30 – 18.00 hod 
Cena celodenního semináře: 970 Kč 

Počet míst je omezen, takže pokud se chcete zúčastnit tohoto semináře, objednejte si svoji vstupenku prostřednictvím formuláře níže na stránce.

Pokud máte nějaké dotazy, napište mi e-mail: michal@smysluplnevztahy.cz