Vyberte stránku

Jak utvářet partnerství, které neupadá do nudy a stereotypu

živý webinář 29. května od 18:00

Webinář smysluplných vztahů

Mnoho z nás chce stabilní a dlouhotrvající partnerství. Je to skvělý záměr, který se bohužel začne v denní realitě velmi často projevovat stereotypem. Dokážeme se dobře domluvit organizačně, ale o samotě si mimo provozních věcí nemáme mnoho co říci.

Proti stereotypu pak „bojujeme“ různými strategiemi: podvědomě si vytváříme problémy a „dramata“, aby bylo co řešit, utíkáme do mileneckých poměrů, které nám poskytují „bezpečnou“ útěchu, ovšem při zachování současného stabilního vztahu, nebo se snažíme o „vztah pečovat“ dle všemožných rad a návodů v časopisech, na internetu atd.

Nic z toho ale dlouhodobě nefunguje.

Proto jsme na vaše četné žádosti připravili webinář, ve kterém se dozvíte, jak utvářet partnerství, které není třeba „uměle oživovat“ a v němž můžete zažívat radost a intimitu, ať jste spolu rok nebo 20 let.

přihlášených účastníků

29.května od 18:00

online přenos 

349 Kč

Registrace je uzavřena.

Pro koho webinář děláme

Pomůže všem, kteří mají zájem o vytváření zdravých a spokojených vztahů – ať už ve stávajícím partnerství, nově vznikajícím, nebo budoucím. Vhodný je i pro ty, kteří se po předchozích zkušenostech rozhodli již žádný dlouhodobý vztah nemít. 

Praktické informace

  • Webinář bude trvat 90 minut
  • Záznam zůstane pro účastníky k dispozici po dobu 5 dní po odvysílání
  • Živě odpovíme na vaše otázky
  • Zasoutěžíme si o 10 knížek Smysluplné vztahy

349 Kč

Ta kniha je opravdu neskutečná. Líbí se mi, že nic nenutí, nenalhává, ale prostě „nakopává“ a ukazuje směr, protože dokázat to stejně nakonec musíme my sami. Na konci knížky mi ukápla i slza, to jak píšete, ať každý žijeme svůj život a jdeme vlastní cestou.

Eliška Konkvitská, Praha

Kniha je naprosto dokonalá. Krásně se čte a pokud ji mám srovnat se všemi knihami o seberozvoji, které jsem četla, tak je naprosto jiná v tom, že jde rovnou k podstatě věci a čtenář obsah dobře pochopí a přicházejí samé AHA momenty. Jsem ráda, že se mi kniha dostala do rukou. Děkuji 🙏🙂

Veronika Boušová, Praha

Líbí se mi jasný pohled na roli muže, na ženy, na vztah k sobě jako základ, s konkrétními kroky. Třetí část knihy o vztazích ve firemních strukturách mne nadchla. Žádná nudná teorie.

Petr Fišer, Liberec

Po několika rozchodech jsem žila rok single a nedůvěřovala dalším vztahům. Kniha mi pomohla pochopit, proč se věci v mém životě děly. Změna nastala hlavně ve vztahu k sobě a můj život teď vypadá úplně jinak.

Hanka Pospíchalová, Jihlava

Smysluplné vztahy na sociálních sítích