Vyberte stránku

Jak si užít život i „ se závazky “/ žít tak, aby manželství a děti nebylo zátěží

Záznam webináře z 18.6./2,5 hodiny

Prodej byl ukončen.

Webinář smysluplných vztahů

Téma našeho webináře je úplně nové a „kacířské“. Rozhrábli jsme totiž posvátnost rodinných systémů. Mimo jiné se dozvíte, proč je těžké překročit limity dané naší původní rodinou a genetikou. Tyto limity jsou v životě velkou zátěží. Projevují se jako podvědomé, převzaté vzorce chování v utváření partnerství. Ukážeme Vám, jak nás limitují tituly otec, syn, matka, dcera v rámci rodinné hierarchie. Povíme si, jak vystoupit z dcer, synů a jak nebýt svazovaný jako matka, otec a nepředávat tyto vzorce dále. Ze své praxe Vás seznámíme s možnostmi, jak sebe i své vztahy od tohoto tíživého dědictví osvobodit.

Dozvíte se také:

 • že svým rodičům nedlužíte vděk za svůj život, ale “dlužíte” jim upřímnost a zpětnou vazbu. Co to přesně znamená.
 • z jakého důvodu se někteří muži zrovna nehrnou ke svatebnímu oltáři – a vědí proč:)
 • případně proč nechtějí mít děti
 • čím to je, že najednou je vedle vás někdo úplně jiný, než v době kdy jste se seznámili
 • proč se měníme po svatbě a početí dětí
 • jak se odpoutat od pocitů “co by se mělo”.

Věnujeme se i tématům:

 • Nemůžu odejít z nevyhovujícího svazku kvůli dětem – velké téma mnoha žen
 • U mužů je toto téma zvýrazněno strachem – abych nepřišel o děti
 • Když už jsem odešel /odešla, jak se mám vypořádat s pocitem viny, že jsme dětem neumožnili dětství v úplné rodině.
 • Případně jak pracovat s pocitem viny, že jsem jim špatně vybral otce/matku

Jedná se o nové poznatky z naší terapeutické praxe. Také proto jsme se rozhodli prodloužit dobu platnosti záznamu na 30 dnů (do 18.7.2020). Jsme si vědomi, že v případě takto silného tématu, je některé věci dobré slyšet vícekrát.

přihlášených účastníků

Prodej byl ukončen.

Pozvánka na webinář:

Pro koho webinář děláme

Pomůže všem, kteří mají zájem o vytváření zdravých a spokojených vztahů – ať už ve stávajícím partnerství, nově vznikajícím, nebo budoucím. Vhodný je i pro ty, kteří se po předchozích zkušenostech rozhodli již žádný dlouhodobý vztah nemít. 

Praktické informace

 • Webinář bude trvat 120 minut
 • Záznam zůstane pro účastníky k dispozici po dobu 10 dní po odvysílání
 • Celá hodina věnovaná vašim dotazům
 • Opět vylosujeme 10 výherců knížek Smysluplné vztahy

Co říkají účastníci našich webinářů

Minulý webinář si zaplatilo více jak 600 účastníků z Česka a Slovenska. Dostali jsme mnoho krásných ohlasů. Moc vám za ně děkujeme. Těší nás, že Vám naše zkušenosti pomáhají.

Těšíme se na vás
Michal a Michaela Bartošovi

Prodej byl ukončen.

Nádherný ucelený webinař. Snad jednou touto svoji cestou dojdu k cíli. Moc děkuji za krásný zážitek a přeji sobě a všem aby žili smysluplný život.

Eva S.

Děkuji za váš webinář a sdílení vašich zkušeností a přesvědčení. Informace a přístup, který předáváte, mi dávají velký smysl a jsou pro mě podporou v hledání cesty, kterou chci, aby se můj život dále ubiral
Markéta

Webinář byl plný pravd, jiných úhlu pohledu, než jak vidíme a vnímáme. Už jsem ho viděla 2x, pokaždé jsem v něm objevila něco nového.. Takže ještě se na něj kouknu.. Napadá mě tolik otázek… Moc mě posunul dále. Díky moc.

Petra Kalábová

Dakujem za webinar, bol velmi poucny a zaujimavy, mam zase o com premyšlať a co prenasat svojho vztahu. Aj odpovede na otazky sa mi pacili a v niektorych otazkach som sa aj nasla. No nestihal mi notebook alebo internet(alebo oboje) a tak sa tesim, ze si ho v klude budem moct pozriet este raz. Dakujem, ste super👍❤
Milena Zummi

Ani neviem kde by som mala začať,tak začnem poďakovaním za webinár…Pred 10 rokmi sa moj život uplne zrutil ako domček z karát…Vtedy som mala pocit že je lepšie zomrieť ako prežívať to peklo…No časom som zistila, ze to nebolo peklo ale dar … Webinar mi pomohol si oprašiť zabudnuté a uvedomiť si opäť tu sebahodnotu na ktorej pracujem krok po kroku. Všetko čo som počula vo webinári je úžasna pravda a musíme sa k pochopeniu dožiť a to práve tými skúškami …Vďaka webinaru mi docvakli zase urcité veci a citila som neskutočnu úľavu …Všetko príde v pravý čas aby sme sa opäť posunuli sami k sebe…Ďakujem a těším sa na ďalší webinar…❤️
Martina P.

Webinar bol super, dal mi vela návodov, väčší nadhlad a pochopenie resp. aj potvrdenie. Vo vela veciach mi Vaše vysvetlenie otvorilo oči a z nevedomého sa stalo vedomé 😊 Ešte raz ďakujem…
Petra Glosová

Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za knihu aj webinár a teším sa na ďalšie webináre. Uvedomila som si, kde som urobila chybu v predchádzajúcom 3-ročnom vzťahu, ktorý sa skončil pred mesiacom, keď som si pritiahla do svojho života narcistu a manipulátora… Začala som na sebe intenzívne pracovať a prevzala som za to, čo sa mi deje, zodpovednosť a staviam sa na vlastné nohy.
Vladimira K.

Smysluplné vztahy na sociálních sítích