Vyberte stránku

Smysluplné vztahy

Klíč ke svobodě

Kniha, která vnese jasno
do vašich vztahů.

Přináší možnost odpoutat se
od starých programů a zátěží.

Poté svobodně a s lehkostí vyrazit za tím, co právě vám dává v životě smysl – úspěch, partnerství, láska, peníze, nová práce, naplněný potenciál.

Kniha, která může změnit život!

Smysluplné vztahy mají 3 části, 3 symbolické klíče ke svobodě.

 Vztah k sobě

První část knihy se věnuje vztahu k sobě.

Ten je základem pro všechny naše vztahy, tam vše začíná.
Potřebujeme vnímat svoji hodnotu, sebeúctu, sebevědomí, vnímat opravdu SEBE. Jinak nedokážeme nastavit své hranice, postavit se za sebe, vyjadřovat co opravdu chceme a naše vztahy nám tyto deficity vztahu k sobě zrcadlí.
Zde se naučíte opravdovému sebe-vědomí.

 Vztah v partnerství

Druhá část knihy je věnovaná partnerství.

Mužsko-ženské polaritě v nás, jejíž soulad, nebo nesoulad se projevuje v našich vztazích.
Kapitoly o ženách a mužích – jak si najít toho opravdu svého partnera, jak skutečně dospět, o zdravé mužské síle, o tom jak ženy přirozeně vytvářejí pohodu, co je láska a co za lásku jen považujeme, nebo vztahu, který nazýváme partner mého levelu a mnoho dalšího.

 Vztah ve společenství

Třetí část knihy je věnovaná vztahům ve společenství – v práci.

Tam trávíme více jak třetinu života. Proto je důležité dělat co nás baví – jít svojí cestou. Naplňovat svůj přirozený potenciál.
Přestat mít strach jít do svých projektů a nenechat se stahovat negativismem okolí. Vytvářet efektivní organické firemní prostředí a vztahy v práci. Ať už jste zaměstnanec, nebo zaměstnavatel, popisujeme zde oba pohledy.

To vše a ještě více je součástí této knihy.
Berte si z ní to, co vás oslovuje.
Nic na tomto světě není dogma a my rozhodně nejsme vykladači nějaké jediné pravdy.
Pokud Vás z knihy osloví třeba jen jediná myšlenka, která povede ke konkrétní akci a změní váš život k lepšímu, pak je smysl, proč jsme ji psali, naplněn.
 
Michal a Michaela Bartošovi
autoři

Co říkají čtenáři:

Kniha je neskutečně přesná a pravdivá. Žádné zbytečné recepty na štěstí a univerzální rady, ale pochopeni sebe sama a pěkný „kopanec“ v podobě toho, co fakt teda chci. Jestli furt tohle trápení, nebo opravdovou pohodu. Pochopení, že je to všechno vlastně strašně jednoduchý, jen odhodit strach. K tomu pochopení skutečnosti, proč jsem ve spoustě vztahů byla jen rohožka, služka která se stejně nezavděčila.

Ta kniha je opravdu neskutečná. Líbí se mi, že nic nenutí, nenalhává, ale prostě „nakopává“ a ukazuje směr, protože dokázat to stejně nakonec musíme my sami. Na konci knížky mi ukápla i slza, to jak píšete, ať každý žijeme svůj život a jdeme vlastní cestou. Normálně mne to rozbrečelo, jak konec nějakýho fakt hodně dobrýho filmu. Četla jsem to 2x. Byla vhodná doba si ji přečíst.

Eliška Konviktská, Praha

Pasáže o tom, co je láska a co za lásku jen považujeme, jsem četla několikrát. Nacházím v nich sebe a spoustu pravdy z mého života.

Je to hezké a zároveň užitečné mít to vše popsané, osvobozuje to. Kniha mi dává naději, že řešení existuje.

Martina Roubalová, Plzeň

Skvělá kniha, která mne dopředu trošku zmátla názvem. Bál jsem se nějakého návodu na vztahy v deseti krocích. Ten tam naštěstí není :-).

Líbí se mi jasný pohled na roli muže, na ženy, na vztah k sobě jako základ, s konkrétními kroky.

Třetí část knihy o vztazích ve firemních strukturách mne nadchla. Oceňuju hlavně jasnost a praktické kroky. Žádná nudná teorie.

Petr Fišer, Liberec

Knihu doporučuji všem. A hlavně každému  přeji, aby našel sílu uvědomit si sám sebe a přijímat se. Život je pak svobodnější, krásnější…

Dana Hujerová

Po několika rozchodech jsem žila rok single a nedůvěřovala dalším vztahům.

Kniha mi pomohla pochopit, proč se věci v mém životě děly.

Změna nastala hlavně ve vztahu k sobě a můj život teď vypadá úplně jinak.

Hanka Pospíchalová, Jihlava

Proč se vám

bude líbit

E

Vnese jasno do vašich vztahů

Každý den tvoříme vztahy – s partnerem, rodiči, dětmi, kolegy, přáteli apod. Přes konkrétní návod k poznání sebe, si můžete uvědomit, že lidé a životní situace jen zrcadlí, co máte v sobě. Smysluplné vztahy vás naučí přijetí sebe – vnímat svoji hodnotu, úctu, sebevědomí, nastavit své hranice tak, že to projasní celý váš život.

E

Můžete se odpoutat od starých zátěží

Pochopíte, proč se vám opakují některé životní situace. C. G. Jung řekl: „V každém z nás je ten, kterého neznáme“. Já říkám vyplatí se ho poznat! Pročistí to vztahy, vnímání denní reality, umožní vyrůst do plnosti vašeho potenciálu. Odpoutáte se od starých programů a tím také od zátěží, které vnímáte, ale často nevíte, odkud pochází.

E

Vyrazíte za smyslem svého života

Životní lehkost, odvaha, klid, stabilita a přirozená hrdost na to kdo jsem. Prožívání toho pocitu v každodenní realitě, může znamenat spojení s vašimi sny. S tím co jste vždy chtěli dělat – v práci, ve vztazích, v životě – ale neměli k tomu odvahu.

Podívejte se

na Instagram 

[wdi_feed id=“1″]

Smysluplné vztahy na sociálních sítích